top of page

Повернення та обмін

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу, згідно з Розділом II, статті №9 Закону України "Про захист прав споживачів" - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.


А так же має бути збережено:
- повний комплект товару;
- цілісність і всі компоненти упаковки: ярлики (наклейки), пломби, заводське маркування, коробка - повинна бути не розірваність і не мати подряпин;
- Чек або рахунок-фактура


Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також товарний чек, виданий споживачеві разом з проданим товаром.


Обмін або повернення товару здійснюється при попередньому узгодженні з Вашим менеджером. Якщо Ви знаходитесь не в Києві, то можете відправити нам товар назад, попередньо повідомивши менеджеру причину повернення і спосіб відправки.


При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації і гарантійних умов, а також встановлення автентичності фактів, викладених в Заяві. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" становить до 14 днів.


У посилці має бути:
- письмову заяву із зазначенням Ваших вимог на ім'я директора магазину;
- товар (і всю його комплектацію);
- товарний чек


Увага! Перед відправкою товару на повернення або обмін, обов'язково зв'яжіться з менеджером!
При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей в цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.

bottom of page