top of page

Власний килимок для йоги. 5 причин для покупки

Якщо людина серйозно захопилася йогою, бажано придбати власний килимок. На самому початку можна користуватися тим, що для своїх відвідувачів пропонують студії йоги, але це не найпрактичніший варіант. Зазвичай ці килимки не відрізняються зручністю, перебувають у не найкращому стані. Тому є сенс придбати власний килимок.


Зараз килимки для заняття йогою представлені у великому асортименті, що дозволить знайти для себе ідеальну модель. Можна відзначити п'ять основних причин для такої покупки:


• Забезпечення особистої гігієни. Можна буде за допомогою власного килимка отримати безпечний інструмент, на якому не буде чужих бактерій, пилу. Наявність особистого килимка для гігієнічних цілей – це відмінне рішення. Під час практики відбувається виділення поту, взаємодія з поверхнею виробу. Тому, якщо користуватися одним килимком, є ризик захворіти на щось. Особистий виріб вирішує цю проблему.


• Комфорт у процесі занять. Якісно підібраний килимок дозволяє насолоджуватися заняттям, тому що нічого не ковзатиме, холодить і т.д. Забезпечення комфорту в процесі занять буде максимальним, якщо вибрати якісний килимок, що амортизує, зроблений за сучасними стандартами з відмінних матеріалів.


• Безпека – ще одна важлива причина. Поступово рівень йога зростатиме, виконуватимуть складніші асани. Від того, наскільки успішно вдасться утримувати рівновагу, залежить безпека. Тому килимок повинен забезпечувати стійкість, що знижує до мінімуму можливість падіння.


• Індивідуальність, тому що можна придбати оригінальну модель, зовнішній вигляд якої дозволить виділитися та привернути увагу.


• Розвиток. Наявність власного килимка дозволить у процесі занять концентруватися на досягненні поставленої мети, а не відволікатися на те, що килимок може поїхати. Не доведеться думати, хто на ньому займався раніше і чим це може загрожувати. Повна концентрація на заняттях йогою стає важливою причиною придбання особистого аксесуара.

Неважко зрозуміти, що власний килимок - це обов'язковий атрибут для тих, хто хоче досягати успіху, постійно рухатися вперед на заняттях йогою. Головне правильно його вибрати та придбати у надійному місці, щоб розраховувати на гарантію високої якості, практичності та інші переваги.


14 переглядів1 коментар

1 Comment


Аліна
Аліна
Jul 18, 2023

Купувала у вас каучуковий коврик для йоги,та була дуже задоволена ) Дуже вам дякую за гарний сервіс та якісний матеріал) Також,зокрема йоги я займаюсь спортом у клубі Міксфайтер ,і ваш коврик був ,як завжди ,в тему навіть для інших видів спорту) Дуже вам дякую)

Like
bottom of page